Hi-macs – zalety i ceny

Materiał solid surface Hi-macs to doskonałe rozwiązanie dla każdego wnętrza. Jest to produkt, który łączy w sobie funkcjonalność, trwałość i estetykę. Ponadto może być stosowany w wielu miejscach – kuchniach, łazienkach, salonach, a nawet biurach!

Materiał solid surface Himacs jest materiałem innowacyjnym, eleganckim i higienicznym. Znajduje zastosowanie w meblach kuchennych i łazienkowych. Jego zalety doceniane są również przez architektów w wielu obiektach użyteczności publicznej. Tutaj dowiesz się, czym jest ten innowacyjny materiał, jakie są jego zalety i jak można go wykorzystać w aranżacji domowych wnętrz.

Zalety materiału typu Himacs:

  • materiał jest odporny na zarysowania i wysokie temperatury;
  • jest łatwy w utrzymaniu czystości i higieny;
  • istnieje możliwość naprawy uszkodzonych elementów;
  • dostępnych jest ponad 90 odcieni kolorystycznych;
  • materiał jest nietoksyczny i bezpieczny dla zdrowia.

Jest to produkt higieniczny, który nie sprzyja rozwojowi bakterii. Jest również odporny na działanie silnych środków chemicznych, takich jak aceton, środki dezynfekujące czy alkohol. Jest to produkt trwały i łatwy w utrzymaniu: nie wymaga uszczelniania ani polerowania.

Lite powierzchnie H-imacs to bardzo trwały i wszechstronny materiał, który może być używany do tworzenia szerokiej gamy produktów. Ma wiele zalet w porównaniu z kamieniem naturalnym, takim jak kamień kompozytowy i marmur.

Hi-macs jest wykonany z żywicy akrylowej i wypełniaczy mineralnych, co czyni go nieporowatym, trwałym materiałem. Zastosowanie żywicy akrylowej daje materiałowi wysoką odporność na chemikalia i zaplamienia.

Ile kosztuje H-imacs?

Cena Himacsu zależy od grubości i koloru materiału. Im grubszy materiał, tym będzie droższy. Kolory z kolekcji Standard są tańsze niż kolory z kolekcji Premium.

Hi-macs jest materiałem typu solid surface, który może być formowany do niemal każdego kształtu i rozmiaru. Można go formować, wyginać i kształtować w dowolny, nawet najbardziej skomplikowany wzór, aby uczynić łazienkę lub kuchnię jedynym w swoim rodzaju dziełem.

Gładkie, matowe wykończenie Hi-macs nadaje mu elegancki i wyrafinowany wygląd. Himacs® oferuje szeroką gamę kolorów, aby zaspokoić każdy gust i styl.

You may also like...

Comments are closed.