Dekoracje na stół jesienne. Jesień na naszym stole – jesienne podkładki na stół

Dekoracja stołu powinna zmieniać się wraz ze zmieniającymi się porami roku i okresami w naszym kalendarzu. Wyjątkowym czasem w roku jest jesień. Jest to pora roku pełna ciepłych kolorów ziemi. Dekoracje na stół jesienne powinny zawierać motywy liści dębu i klonu – są to piękne polskie drzewa, które bardzo kojarzą się z jesienią.

Tanie w wykonaniu dekoracje na stół jesienne

Każdy z nas może z łatwością wykonać własne, niepowtarzalne dekoracje na stół jesienne z elementów, które daje nam natura. Łatwo je znaleźć na spacerze po parku, czy lesie. Różnokolorowe liście stworzą piękny bukiet. Małe dynie staną się ładnym elementem wystroju stołu, czy komody. Już od wejścia mogą witać nas jesienne akcenty w wazonie postawionym na konsoli w przedpokoju.

Wyjątkowe jesienne podkładki na stół

Podkładki na stół jesienią powinny komponować się kolorystycznie z jej barwami. Stawiajmy na brązy, beże, rudości, które będą wdzięcznie komponowały się na przykład z obrusem w kolorze ecru. Jesienne podkładki na stół mogą być z naturalnych materiałów, na przykład sznurka jutowego, lub mogą być nawet z płaskich drewnianych elementów, co również wygląda ciekawie.

 

You may also like...

Comments are closed.