Dekoracje na stół Pary młodej. Owoce na weselnym stole. Dekoracje z owoców na stół weselny

Pięknie udekorowana sala podczas przyjęcia weselnego to bardzo ważny element. Często czerpiemy inspiracje z różnych źródeł, aby w tym wyjątkowym dla nas dniu wszystko wyglądało olśniewająco i zachwycało gości. Centrum sali w domu weselnym, czy restauracji podczas przyjęcia powinien być oczywiście stół przy którym siedzą Państwo Młodzi.

Stylowe dekoracje na stół Pary młodej

Jeśli lubimy klasykę to doskonale sprawdzą się jako ozdoba motywy związane z miłością – serca i czerwone róże. Można oczywiście wybrać inny kolor kwiatów, lub całkowicie inny motyw przewodni, ale w 99 procent przypadków serce to obowiązkowy akcent stołu najważniejszej pary tego wieczoru. Dekoracje na stół Pary Młodej powinny zawierać akcent przewodni całego wesela, który zwykle jest wybierany na początku. Te stół to centrum całej sali i jego umieszczenie i podkreślenie wystrojem jest bardzo dobrym pomysłem.

Dekoracje z owoców na stół weselny, czyli tak lubiana klasyka

Większość wesel i imprez organizowanych w lokalach posiada właśnie dekoracje z owoców. Goście mogą oczywiście próbować różnorodnych smaków, dlatego im bardziej egzotyczne owoce, tym większa zabawa. Takie dekoracje z owoców na stół weselny mają też funkcję estetyczną, stół wydaje się bardziej suto zastawiony i goście mogą zachwycać się feerią barw owoców, co poprawia humor.

 

You may also like...

Comments are closed.