Dekoracja na stół na co dzień. Prosta, ale ze smakiem codzienna dekoracja stołu. Jak udekorować stół?

Różne okazje skłaniają nas ku temu, by organizować w domu, czy mieszkaniu spotkania rodzinne i posiadówki z przyjaciółmi. Często nie mamy pomysłu jak udekorować stół często wydaje się nam zbędna i konieczna tylko w restauracjach. Sami nie czujemy potrzeby inwestowania w tego typu gadżety domowe. Warto się zastanowić, czy nie przyjemniej jadłoby się rodzinny obiad, czy śniadanie – nie tylko od święta – przy prosto, lecz pięknie przybranym stole. Przykładem mogą być choćby dekoracje w szkle na stół.

Dekoracja na stół na co dzień może być prosta

Aby jeść posiłki przy ładnie nakrytym stole, nie trzeba wydawać milionów monet. Wystarczy ładna zastawa, prosta, łatwa w prasowaniu serwetka, lub obrus. Możemy kupić prosty, niski świecznik – nawet na podgrzewacze, aby nadać miejscu, gdzie jadamy posiłki magii. Wysokie świece zostawmy raczej na wyjątkowe okazje. Dekoracja na stół na co dzień może obejmować też zabawny w formie serwetnik. Doda on koloru naszej kuchni, czy jadalni.

Jak udekorować stół to prosta i tania rzecz

Nie musimy wydawać fortuny na drogie dodatki. Ważne, aby na naszym stole znalazły się proste przedmioty w optymistycznych kolorach. Ważne, aby obrus łatwo się prasował i nie widać było na nim plam. Ważny jest przecież czas spędzany z rodziną, a nie dokładanie sobie obowiązków.

 

You may also like...

Comments are closed.