Dekoracja na stół na co dzień. Prosta, ale ze smakiem codzienna dekoracja stołu. Jak udekorować stół?

Różne okazje skłaniają nas ku temu, by organizować w domu, czy mieszkaniu spotkania rodzinne i posiadówki z przyjaciółmi. Często nie mamy pomysłu jak udekorować stół często wydaje się nam zbędna i konieczna tylko w restauracjach. Sami nie czujemy potrzeby inwestowania w tego typu gadżety domowe. Warto się zastanowić, czy nie przyjemniej jadłoby się rodzinny obiad, czy śniadanie – nie tylko od święta – przy prosto, lecz pięknie przybranym stole.

Dekoracja na stół na co dzień może być prosta

Aby jeść posiłki przy ładnie nakrytym stole, nie trzeba wydawać milionów monet. Wystarczy ładna zastawa, prosta, łatwa w prasowaniu serwetka, lub obrus. Możemy kupić prosty, niski świecznik – nawet na podgrzewacze, aby nadać miejscu, gdzie jadamy posiłki magii. Wysokie świece zostawmy raczej na wyjątkowe okazje. Dekoracja na stół na co dzień może obejmować też zabawny w formie serwetnik. Doda on koloru naszej kuchni, czy jadalni.

Jak udekorować stół to prosta i tania rzecz

Nie musimy wydawać fortuny na drogie dodatki. Ważne, aby na naszym stole znalazły się proste przedmioty w optymistycznych kolorach. Ważne, aby obrus łatwo się prasował i nie widać było na nim plam. Ważny jest przecież czas spędzany z rodziną, a nie dokładanie sobie obowiązków.

 

You may also like...

Comments are closed.