Praktyczne rozwiązania do przedpokoju – jak urządzić przedpokój aby pasował do naszego mieszkania. Wieszaki ścienne i kinkiety do przedpokoju

Przedpokój najczęściej jest niewielkim przejściem pomiędzy drzwiami wejściowymi, a kolejnymi pomieszczeniami. Niewiele osób może się pochwalić wszechstronnym przedpokojem. Dla tych którzy mają niewielką przestrzeń proponujemy praktyczne rozwiązania do przedpokoju. Ze względu na to że przejście zwykle jest dość wąskie nie ma miejsca na stojące oświetlenie, a zwisające z sufitu może zawadzać. W tej sytuacji poza niewielkimi panelami świetlnymi, można wybrać kinkiety do przedpokoju.

 

W zależności od stylu w jakim urządziliśmy nasze mieszkanie, powinniśmy dobrać kinkiety pasujące charakterem do wnętrza. Możemy się zdecydować na nowoczesne kinkiety, których projektanci czerpali inspirację ze świeczników, tradycyjnie zamontowanych niegdyś przy ścianach. Mogą to być także futurystyczne formy geometryczne, akrylowo-aluminiowe, podświetlane ledowo. Do przedpokoju mieszkania w stylu loft najbardziej pasował będzie miedziany kinkiet z chromowanym wykończeniem i prostą, stylizowaną żarówką, bez klosza. Decydując się na wieszaki ścienne do przedpokoju możemy znów zdecydować się na proste stalowe lub żeliwne formy, a także z płyty laminowanej z chromowanymi wieszakami lub z płyty fornirowanej. Wieszak nie musi mieć klasycznej formy może być wykonany z tworzywa sztucznego i przedstawiać postacie wspinające się po ścianie, koty z wywiniętymi do góry ogonami, służącymi nam jako wieszaki. Wyobraźnia projektantów jest nieograniczona dlatego na pewno znajdziemy coś dla siebie.

You may also like...

Comments are closed.