Tapeta z włókna szklanego – zastąp tradycyjną tapetę lepszym odpowiednikiem. Tapety ścienne warszawa

Robiąc remont w swoim domu i pozbywając się starych tapet warto zainteresować się innowacyjnym rozwiązaniem jakim jest tapeta z włókna szklanego. Takie tapety odporne są na wilgoć, kwasy, środki dezynfekujące. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że wzmacniają ściany, mogą być stosowane na ścianach kartonowo- gipsowych, a także w pomieszczeniach gdzie ściany narażone są na pękanie. Są niezwykle efektowne, są jedynymi tapetami które bez strachu można stosować w łazience.

 

Tapety ścienne z włókna szklanego wytrzymają wszystko także malunki dzieci, gdyż łatwo się je czyści. Przeznaczone są do malowania, więc kolor możemy dobrać dowolnie, co czasem nie jest możliwe w przypadku tradycyjnych tapet, kiedy nie możemy znaleźć odpowiedniego, interesującego nas koloru tapety. Nie musimy iść na kompromisy, ponieważ tapety z włókna szklanego pomalujemy na wymarzony kolor. Do wyboru mamy wspaniałe tekstury i wzory, które prezentują się niezwykle elegancko w każdym pomieszczeniu. Trzeba podkreślić, że tapety te są niepalne i nietoksyczne, a także antyalergiczne. Do ich przyklejenia trzeba użyć specjalistycznego kleju.
Tapety z włókna szklanego chętnie stosowane są jako element aranżacji i wykończenia ścian w mieszkaniach w mieście Warszawa.

You may also like...

Comments are closed.