Audyty BHP

Audyt BHP to niezależne badanie Twoich aktualnych procedur BHP w celu zidentyfikowania wszelkich potencjalnych zagrożeń, ryzyka lub możliwości poprawy, które mogą pojawić się w Twojej firmie. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów zapewnienia spełnienia wymogów prawnych wynikających z Ustawy o bezpieczeństwie i higienie pracy z 1974 r., przepisów dotyczących kontroli substancji niebezpiecznych dla zdrowia (COSHH) z 2002 r. oraz przepisów dotyczących zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy z 1999 r. Dodatkowo może pomóc w identyfikacji obszarów w celu zmniejszenia narażenia na ryzyko i zwiększenia produktywności.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z wagi audytów BHP – traktują je po prostu bezinteresownie. Audyt BHP jest najlepszym sposobem zapewnienia, że ​​firma przestrzega przepisów. Jednocześnie pomogą zmniejszyć ryzyko, że pracownik w firmie ulegnie wypadkowi. Nie jednokrotnie słychać było o wypadkach i braku podjęcia perfekcyjnych kroków w pomocy. Kiedy prowadzisz firmę, zawsze możesz znaleźć sposoby na zaoszczędzenie czasu i kosztów. Nie zalecamy jednak iść na skróty, jeśli chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo, ponieważ Twoi pracownicy zasługują na najlepszą możliwą ochronę. Zatrudniając firmę, która pomoże Ci zadbać o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, upewnij się, że sprawdziłeś ich referencje, aby wiedzieć, że zatrudniasz najlepszych. Szukając idealnego wyjścia w danym mieście, coraz większa popularność zyskuje słowo kluczowe “audyty BHP” – nic dziwnego, miasto Łódź jest duże, jest masa fabryk do których codziennie ludzie się zatrudniają, a najbardziej doskonała firma od BHP jest utworzona właśnie tam. Warto zwrócić uwagę na opinię, chociażby na stronie Google, które również pomaga nam w wyborze.

Audyty BHP Łódź Zajmuje się nie tylko przeglądami realizowanymi w ramach obsługi BHP, ale również wykonuje przeglądy cykliczne lub jednorazowe – najważniejszym aspektem jest przegląd warunków pracy jak i cała dokumentacja. Proces w którym współpracujemy zapewnia pozyskiwanie niezbędnych informacji, a w następnej kolejności zostaje przedstawiony w którym stopniu nastąpiło spełnienie wymagań. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek niezgodności, zawsze zostaje wskazana podstawa prawna.

Jak widać sama procedura audytów BHP nie jest taka prosta, gdyż wszystko musi być dopięte w sprawach bezpieczeństwa na ostatni guzik. Zatrudnienie firmy BHP wiąże się również z pewnymi kosztami, które wahają się w zależności od branży. Standardowe kwoty za jednego przeszkolonego pracownika mieszczą się w granicach od 15 do 20 złotych. Natomiast patrząc na ryzykowną branżę budowlaną, tam stawki się zmieniają, gdzie przeszkolenie jednego pracownika z działu bezpieczeństwa i higieny pracy wynosi już 30 złotych.

You may also like...

Comments are closed.