Blat kuchenny – gdzie kupić?

Blat do kuchni – Gdzie kupić blat kuchenny ?

Blat nadaje kuchni charakteru. Do blatu dopiera się dekoracje, pozostałe szafki. Najwięcej czynności w kuchni dzieje się na blacie. Z tego względu, warto dobrze rozważyć, jaki blat chcemy. W co chcemy zainwestować, co się u nas sprawdzi, jakich cech szukamy. Potem patrzymy na ceny, oferty sklepów, dostawy. Gdzie kupić blat kuchenny ?

Castorama

Castorama jest bardzo popularnym w Polsce sklepem budowlanym. Posiada aż 60 sklepów w całym kraju, co czyni go łatwo dostępnym. Poza tym, ich sklep internetowy jest dobrze rozbudowany. Castorama posiada opcję transportu, aż 7 dni w tygodniu co jest wielkim ułatwieniem, jeśli pracujemy.
W ofercie Castoramy znajdziemy najtańsze blaty laminowane od ledwie 38 zł za metr kwadratowy. W sklepie jest jak najbardziej możliwość przycięcia materiału według naszych potrzeb. Granit zaczyna się od 99 złotych, ale należy pamiętać, że jest to bardzo dobry materiał na blat, jeden z lepszych. Blaty drewniane są oczywiście również w ofercie. Wszystko w różnych wariantach kolorystycznych, z różnego rodzaju drewna. Marmur i inne rodzaje kamieni znajdziemy również w Castoramie.

Obi

Obi jest solidnym konkurentem Castoramy, który warto sprawdzić, jeśli rozglądamy się za jakimkolwiek sprzętem do kuchni lub materiałem. 59 marketów w Polsce i dostawa w przeciągu 1-3 dni czyni ten sklep równie dostępny, jak Castorama. Oni również mają bogatą ofertę w której skład wchodzi imitacja kamienia, imitacja drewna, kamień, drewno, w przeróżnych wariacjach. Posiadają blaty, które wiele osób sobie ceni za dobrą jakość.

Leroy Merlin

Francuski konkurent Castoramy i Obi posiada w Polsce już 67 oddziałów. Posiadają nie tylko opcję dostawy, ale i zamówień przez telefon, co może być udogodnieniem dla ludzi nieprzepadających za zamawianiem online. Ich oferta blatów jest niesamowicie bogata, więc każdy znajdzie coś dla siebie, w tym duży wybór cenionych drzew egzotycznych.

 

You may also like...

Comments are closed.