Panele na drzwi. Drzwi okleinowe wizytówką naszego domu

Od pewnego czasu drzwi okleinowane przestają być drzwiami drugiej kategorii. Zyskują na popularności wśród ekologów oraz tych, którzy chcą mieć dobry produkt za rozsądne pieniądze. Dużą popularnością cieszą się też panele na drzwi.

Dzięki stosowaniu nowoczesnej technologii, która pozwala na okleinowanie drzwi, nie ma konieczności łączenia okładziny na krawędziach przylgi, co sprawia, że są bardziej wytrzymałe. Oprócz tego większość drzwi nie odbiega estetyką od drogich drzwi drewnianych.

drzwi okleinowane

Drzwi okleinowe są zazwyczaj wykonywane z płyt pilśniowych nowej generacji, która charakteryzuje się bardzo dobrą powierzchnią. Dzięki temu można je bezpośrednio lakierować oraz wykańczać różnego typu okładzinami. Suchy proces produkcji sprawia, że drzwi oleinowe mają wysoką jakość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Na rynku są dostępne w różnorodnych kolorach: buk, dąb, olcha, wiśnia, orzech, kasztan czy heban.

panele na drzwi

Drugą pożądaną przez wielu klientów kategorią, są panele na drzwi. Ze względu na nowoczesne rozwiązania techniczne i wzornictwo mogą one być nie tylko funkcjonalnym i trwałym rozwiązaniem, lecz także jego wizytówką i ozdobą naszego domu. Panele na drzwi mają różnorodną kolorystykę oraz wzornictwo. Cechuje je nowoczesność i doskonały wygląd na długie lata. Drzwi okleinowe mogą być zastosowane zarówno w nowoczesnych domach, jak i w architekturze o klasycznym stylu.

 

You may also like...

Comments are closed.