Dekoracje bożonarodzeniowe na stół. Ozdoby bożonarodzeniowego stołu

Boże Narodzenie to ulubione święta większości ludzi. Choinka, śnieg, prezenty sprawiają, że nic w tym dziwnego. Spotkania rodzinne przy świątecznym stole sprawiają, że stajemy się melancholijni i wyciszeni, ale wciąż w nas jest dużo radości. Ważnym elementem poza oczywiście pięknie ubraną choinką może stać się stół świąteczny. Dekoracje bożonarodzeniowe na stół koniecznie muszą być utrzymane w barwach złota, czerwieni i zieleni. Oczywiście można pokusić się o wystrój w stylu bardziej rustykalnym, świerkowe gałązki i matowe bombki stworzą niepowtarzalny stroik.

Dekoracje bożonarodzeniowe na stół które wykonasz sam

Oprócz stroików prostą dekoracją mogą być własnoręcznie zdobione bombki. W pasmanteriach można kupić cekiny do ich zdobienia, a bazą mogą być styropianowe kule. Indywidualny charakter tych ozdób sprawia, że autor poczuje się kreatywnym twórcą. Możemy zlecić tworzenie takim bombek dzieciom. Wystarczy dokupić do nich stojak i mogą wisieć na stole.

Naturalne bożonarodzeniowe dekoracje na stół

Dla fanów stylu eko są gałązki igliwia, szyszki, które można pomalować na biało, lub złoto. Orzechy włoskie ozdobione wstążkami. Wystarczy rozbudzić w sobie kreatywność i na pewno wpadniemy na ciekawy pomysł na bożonarodzeniowe dekoracje na stół.

 

You may also like...

Comments are closed.