Dekoracje stołu na studniówkę. Studniówkowy bal – dekoracje stołów. Papierowe dekoracje na stół

Niewątpliwie ważną imprezą w życiu młodego człowieka jest studniówka. Jest to czas dobrej zabawy i świętowania stu dni do matury. Studniówki organizowane są zwykle w lokalach z dużymi salami, bo organizatorom zależy na tym, żeby mogła jednocześnie bawić się cała szkoła – to znaczy wszyscy trzecioklasiści.

Dekoracje stołu na studniówkę za niewielkie pieniądze

Zwykle wystrój stołów pozostaje w obowiązku organizatorów, jeśli jest standardowy to zajmuje się nim restauracja. Można oczywiście zlecić wszystko firmie, która zajmie się całością ozdób. Dekoracje stołu na studniówkę powinny być eleganckie, ale proste. Nie muszą to być drogie opcje przeznaczone na przyjęcia weselne. Dobrym pomysłem są chociażby balony z helem przy każdym ze stolików. Prosto, ale oryginalnie.

Papierowe dekoracje na stół studniówkowy

Do najprostszych dekoracji należą te papierowe. Można zamówić lub samemu wykonać papierowe girlandy, które zawisną nad stołami. Dzięki temu oszczędzimy miejsce na stołach. Możemy jako papierowe dekoracje na stół wybrać po prostu fantazyjne serwetki, albo papierowe kwiaty, będzie to wyglądało bardzo gustownie, jeśli wybierzemy stonowane kolory.

You may also like...

Comments are closed.