Drzwi skrzynkowe idealne dla każdego domu – Lublin

Rynek budowlany cieszy się dużym wyborem drzwi zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą zewnętrzne drzwi skrzynkowe.

Na wybór tych drzwi decyduje się coraz więcej nowoczesnych klientów. Drzwi skrzynkowe są w całości wykonane z drewna selekcjonowanego. Producenci okuwaja je na zawiasach regulowanych, a więc nie trzeba zdejmować za każdym razem skrzydła z ościeżnicy w celu jego przeregulowania.

drzwi skrzynkowe

Największą popularnością cieszą się drzwi skrzynkowe z ościeżnicą skrzynkową i listwami maskującymi na obie strony muru. Ościeżnice te są bardzo praktyczne podczas użytkowania, gdyż po ich założeniu nie ma możliwości utrącenia narożników muru.

Drzwi Lubin

Drzwi Lubin są produkowane w różnych wzorach listew maskujących począwszy od gładkich poprzez różnego rodzaju zafrezowania dekoracyjne. Na życzenie indywidualnego klienta drzwi są produkowane pod wymiar. Aby sprostać jak najszerszej grupie klientów producenci drzwi stosują różne rodzaje przeszkleń. Drzwi Lubin to doskonała inwestycja w przyszłość. Drzwi te są niezwykle estetyczne, wytrzymałe i odporne na niekorzystne warunki.

 

You may also like...

Comments are closed.