Dekoracje z warzyw na stół. Pięknie ozdobiony stół – dekoracja z kwiatów na stół

Ładnie ozdobiony i nakryty stół to ozdoba całego domu. Warto więc poświęcić temu chwilkę. Wspólne jedzenie posiłków przy stole bardzo zbliża rodzinę, sprzyja szczerym rozmowom i zacieśnia więzi. Warto, aby na naszym stole znalazły się niepowtarzalne dekoracje z owoców, lub warzyw. Nadają one swojskiego klimatu naszemu domowi i sprawiają, że staje się on gościnny i przytulny. Dekoracje stołu są również wskazane przy uroczystościach i imprezach.

Proste, ale efektowne dekoracje z warzyw na stół

Niemal z każdego warzywa można wykonać dekoracje na stół. Można powycinać rzodkiewki w tulipany, z pomidorów wyciąć róże, wszystko nabić na patyczki i uformować bukiet. Dekoracje z warzyw sprawdzają się świetnie bezpośrednio na sałatkach i wędlinach oraz serach. Kwiaty można z powodzeniem wyciąć również z ogórków i czerwonej papryki. Wystarczy odrobina fantazji i stworzymy niepowtarzalne dekoracje z warzyw na stół.

Efektowna dekoracja z kwiatów na stół

Jeśli marzymy o dekoracji stołu warto postawić na kwiaty. I nie musi to być zwykły bukiet. Często dekoracje stołu Państwa Młodych podczas przyjęcia weselnego pokazują jak oryginalnie można podejść do tego tematu. Zamiast jednego bukietu możemy cięte kwiaty wstawić do przezroczystych minimalistycznych karafek. Sprawdzi się to, gdy stół jest długi i nie chcemy stawiać jednego wielkiego bukietu na środku, przed niektórymi z gości.
Dekoracja z kwiatów na stół to zawsze dobre rozwiązanie dla naszego stołu.

 

You may also like...

Comments are closed.