Dekoracje na stół z jedzenia. Jadalne dekoracje stołu. Dekoracje na stół z warzyw i owoców

Jeśli nie wiesz jak ozdobić stół, gdy przyjdą goście i nie masz pomysłu na dekorację podczas spotkań rodzinnych zastanów się jak można to zrobić najprościej. Najfajniejsze i najbardziej kreatywne ozdoby na stół to te, które sami wykonujemy w domu. Możemy je zrobić z jedzenia, tak aby goście mogli ich spróbować na końcu.

Najbardziej pomysłowe dekoracje na stół z jedzenia

Do najbardziej oczywistych dekoracji stworzonych z jedzenia są kompozycje z owoców i warzyw. Popuśćmy wodze fantazji i wycinając z warzyw i owoców różne kształty, albo elementy, które stworzą nam razem kompozycję. Możemy posiłkować się wykałaczkami i patyczkami do szaszłyków, aby nasze dekoracje nabrały wymiaru 3D. Dekoracje na stół z jedzenia to nic trudnego.

Dekoracje na stół z warzyw i owoców to prosta sprawa

Dekoracje stołu mogą jednocześnie być dekoracjami naszych dań. Kwiatki wycięte z rzodkiewek, czy marchewki to dobry pomysł na udekorowanie sałatki. Można powycinać owoce w dowolne kształty i stworzyć jadalne dekoracje stołu, które znikną w mgnieniu oka, ale i tak szkoda będzie je jeść. Dekoracje na stół z warzyw i owoców to zawsze dobry pomysł.

 

You may also like...

Comments are closed.