Dekoracja stołu na 25 rocznicę ślubu. Srebrna rocznica ślubu w dekoracjach – dekoracja stołu na niebiesko

Dekoracje stołu to bardzo ważny element wystroju mieszkania, ale i restauracji w której organizowana jest impreza okolicznościowa. Ozdoby potrafią podkreślić charakter wydarzenia, które świętujemy i nadają stylu wystrojowi sali. Ozdoby powinny być maksymalnie spersonalizowane, aby spodobały się najważniejszym osobom tego dnia i były dopasowane tematycznie.

Niepowtarzalna dekoracja stołu na niebiesko jako dekoracja stołu na rocznicę ślubu

Wśród zarówno kobiet jak i mężczyzn znajdziemy wiele fanów niebieskiego. Choć jest to kolor zimny, różne jego odcienie – zwłaszcza pastelowe mogą bardzo gustownie wyglądać jako motyw przewodni wystroju sali, czy też stołu. Pastelowo błękitne serwetki, czy wstążki to również obowiązkowy motyw na coraz bardziej modnym baby shower. Dekoracja stołu na niebiesko może być również w ciemniejszych barwach na przykład indygo lub szafirowym – doda to ponadczasowej elegancji, jeśli będą to małe detale przełamujące biel obrusu. Warto wykorzystać ten pomysł jako dekoracja stołu na rocznicę ślubu.

Dekoracja stołu na 25 rocznicę ślubu – stół w stylowej oprawie

Wyjątkowa rocznica ślubu jaką są srebrne gody wymaga odpowiedniej oprawy przyjęcia z tej okazji. Stylowe wnętrze restauracji dopełnią wyjątkowe ozdoby w klasycznym stylu. Dekoracja stołu na 25 rocznicę ślubu powinna być w chłodnej tonacji, może mieć srebrne elementy, które podkreślają symbolikę tej rocznicy.

 

You may also like...

Comments are closed.