Dekoracje na stół w kielichu. Ozdoby na stół w szkle. Dekoracje na stół w szkle

Dekoracje stołu to bardzo łatwe do zrobienia i niezwykle efektowne elementy wystroju wnętrza. Często jednak nie wiemy jakich materiałów użyć, by dekoracja wyglądała drogo, albo przynajmniej spełniała swoją rolę, czyli cieszyła oko. Jest jeden trick, który zawsze się sprawdza i często jest wykorzystywany w kwiaciarniach, czy salonach meblowych, jako dekoracja stołu, komody, czy innego miejsca. Są to dekoracje w szkle.

Proste i efektowne dekoracje na stół w kielichu

Aby wykonać piękną dekorację stołu potrzebujemy szklanego naczynia. Może to być misa, kielich, albo kieliszek na wino. Możemy wrzucić do pojemnika korki po winie, muszelki, kamyczki, różnokolorowe szklane kulki, albo inne elementy ozdobne. Dobrze sprawdzi się też pachnące potipouri, które dodatkowo zapewni nam niebiański aromat. Dekoracje na stół w kielichu to może być też świeczka typu tea light włożona do środka. Jeśli kielich ma zdobienia to płomień pięknie będzie przebijał przez szkło.

Dekoracje na stół w szkle to nic trudnego

Dodając muszelki do miski ze szkła stworzysz dekorację przypominającą o wakacjach. Jeśli lubisz w szklanej misie lub na patrze możesz wyłożyć ulubione owoce, którymi poczęstujesz gości. Również lokale zajmujące się organizacją wesel często wykorzystują dekoracje na stół w szkle, bo wygląda to bardzo ładnie, a nie jest drogie i trudne w wykonaniu.

 

You may also like...

Comments are closed.